Kalendarz- wydarzenia szkolne

 • Rok szkolny 2015/2016
 • Rok szkolny 2014/2015
 • Rok szkolny 2013/2014
 • Rok szkolny 2012/2013
 • Rok szkolny 2011/2012


  • *** Rok szkolny 2016/2017***

  Śpiewamy i tańczymy dziecięce karaoke

  Dnia 29.11.2016r. dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I - III SP U DSK , przebywający w szpitalu i uczestniczący w zajęciach wychowawczych i dydaktycznych w szkole szpitalnej, wzięły udział w zajęciach muzyczno -tanecznych pt. Śpiewamy i tańczymy dziecięce karaoke.
  Zajęcia organizowane są cyklicznie . Dzieci śpiewają znane i lubiane dziecięce piosenki, tańczą - naśladując ruch , muzykują - tworząc akompaniament do wybranych piosenek. Jest przy tym dużo śmiechu, radości i dobrej zabawy, która jest najlepszym lekarstwem na szpitalne smutki. Wszyscy mali pacjenci za udział są nagradzani . Zajęcia organizuje zespół nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej.

  Światowy Dzień Pluszowego Misia
  Pluszowy miś to ulubiona zabawka małych dzieci. Przedszkolaki z UDSK 23 listopada 2016 r. w szczególny sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia. W sali szkolnej na VI piętrze panie mgr Anna Dyjak i mgr Joanna Keil zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy razem z pluszowymi zabawkami. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o "Złotowłosej i trzech misiach", a następnie tańczyły i śpiewały z pluszowymi misiami przy akompaniamencie pani Joanny.
  W czasie zajęć można było obejrzeć konkursowe prace plastyczne pt.: "Mój przyjaciel miś", które dzieci wykonały na swoich oddziałach pod kierunkiem nauczycielek wychowania przedszkolnego.

  23 listopada, w Klinice Onkologii odbyło się spotkanie muzealne: "Bezpieczne pieniądze", które poprowadził pan Paweł Okolot z Muzeum Historycznego- oddział Muzeum Podlaskiego. W kilku słowach opowiedział o sposobach fałszowania pieniędzy (monet i banknotów) na przestrzeni wieków i współcześnie. Przyjrzeliśmy się dokładnie zabezpieczeniom przed fałszowaniem w dzisiejszych polskich banknotach. Tak więc każdy uczestnik został wyedukowany i zna charakterystyczne elementy oryginalnego banknotu (prawdopodobnie istnieją jeszcze inne zabezpieczenia, o których się nie mówi…).
  Na koniec każdy mógł zaprojektować własny banknot uwzględniając charakterystyczne miejsca i elementy, w których stosuje się zabezpieczenia, wykorzystując m.in. specjalny pisak wysychający, którego zapis można odczytać przy świetle UV, czy suchą pieczęć.

  W dniu 22.11.2016 roku odbyły się pierwsze warsztaty w ramach programu edukacji antynikotynowej " Nie pal przy mnie proszę", skierowane do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat zdrowia. Wykorzystując metodę promyczkowego uszeregowania uczniowie próbowali zdefiniować pojęcie zdrowia. Z pomocą przyszedł im Internet, encyklopedia i wiedza lekarza. Po wyjaśnieniu definicji zdrowia uczniowie wykonali planszę ukazującą negatywne i pozytywne czynniki wpływające na nasze zdrowie. Na drzewach - w kolorze zielonym (czynniki pozytywne) i na drzewie w kolorze czarnym ( czynniki negatywne) uczestnicy przyklejali liście na których zapisywali swoje propozycje rzeczy które szkodzą lub dobrze wpływają na nasze zdrowie.
  W warsztatach wykorzystałam scenki dramowe, zadaniem uczniów było przedstawienie przysłowia o zdrowiu bez użycia słów, było przy tym dużo śmiechu i zabawy.
  Podsumowując nasze spotkanie sprecyzowaliśmy jakie cechy wykazuje osoba chora a jakie osoba ciesząca się dobrym zdrowiem. Każdy mógł wcielić się w rolę lekarza i zaprojektować własną receptę przeznaczoną dla kolegi lub koleżanki z zaleceniem należytego dbania o zdrowie. W spotkaniu brali udział uczniowie z zespołu EW4 z Oddziału Pediatrii i Zaburzeń Rozwoju Dzieci i Młodzieży, osobą odpowiedzialną za realizację projektu w naszej placówce jest Ania Iwaniuk.

  W dniu 21.11.2016 roku na Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej w WSZ odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone zdrowemu odżywianiu, realizowane w ramach zajęć pozalekcyjnych "W zdrowym ciele zdrowy duch". Myślą przewodnią tego spotkania była promocja zdrowia i zachęcanie uczniów do propagowania zdrowych nawyków żywieniowych. Wspólnie określiliśmy wartości odżywcze wybranych artykułów jak również rozmawialiśmy o konieczności ich spożywania. W tym celu wykorzystałam wiersz S. Karaszewskiego "Witaminowe abecadło", dziewczynki kolorowały owoce i warzywa o których była mowa w wierszu, rozwiązywały zagadki .Najwięcej zabawy uczestnicy mieli podczas wymyślania haseł zachęcających kolegów i koleżanki do spożywania owoców i warzyw. Po obejrzeniu filmiku Zdrowe porady - właściwe odżywianie, uczniowie opracowali indywidualny jadłospis dla swojej rodziny uwzględniając piramidę zdrowego żywienia

  17 listopada, w bibliotece, podsumowaliśmy szkolny konkurs plastyczny: "Co nam niesie Pani Jesień?". Wpłynęły 42 prace. Odznaczały się pomysłowością, różnorodnością wykorzystanych materiałów i technik. Efekty twórczej pracy oceniało jury. Wyłoniło laureatów w następujących kategoriach: przedszkole, "sześciolatki", klasy I-III oraz klasy IV-VI. Dziękujemy nauczycielom, którzy zmotywowali uczniów do twórczej aktywności plastycznej. Organizatorzy konkursu: Zespół nauczycieli wychowawców grup wychowawczych.

  XIV edycja konkursu interdyscyplinarnego "My nie palimy, to nie dla nas" w ZS nr 15 w Białymstoku.
  Czy to prawda, że "palacz ma zdrowsze mięśnie, ponieważ pobudza układ oddechowy do zwiększonego wysiłku"? Z tego typu zadaniami zmierzyli się w dniach 14-17.11.2016 uczestnicy XIV konkursu interdyscyplinarnego "My nie palimy, to nie dla nas".
  Celem konkursu było kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród młodzieży i zapobieganie uzależnieniu.
  W konkursie wzięło udział 72 uczniów ze wszystkich zespołów klasowych klas IV-VI SP, gimnazjum i liceum ZS nr15. 6 najlepszych uczniów zdobyło dyplomy i nagrody w postaci książek , a 7 osób dostało wyróżnienia w postaci dyplomów.
  Konkurs organizował i sponsorował Zarząd Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Zespole Szkół nr 15 w Białymstoku przy UDSK w osobach: J. Sawicka-Nikołajew, B. Sawicka i B. Ostasiewicz. Gdyby co dziesiąty mieszkaniec Ziemi potrafił udzielać pierwszej pomocy, ocaliłoby to MILION ludzi rocznie!

  "Ratujemy i uczymy ratować" to zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I, II, III Szkoły Podstawowej, którzy objęci są Programem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. " Ratujemy i uczymy ratować.
  Od roku szkolnego 2010/11 Szkoła Podstawowa Nr 40 przy U DSK w Białymstoku bierze udział w Programie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. " Ratujemy i uczymy ratować".
  Program skierowany jest do uczniów edukacji wczesnoszkolnej , którzy aktualnie są hospitalizowani i uczestniczą w zajęciach lekcyjnych szkoły szpitalnej.

  Dnia 15.11.2016 r, po raz kolejny , uczniowie klas I - III, przebywający w szpitalu mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach, w których poprzez zajęcia warsztatowe poznawali zasady postępowania i zachowania się w sytuacji wypadku, zagrożenia życia, oraz uczyli się profesjonalnego udzielania pierwszej pomocy.
  Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów .
  Dzieci traktują je bardzo poważnie i wiedzą jak wielką i ważną sprawą jest umiejętność ratowania ludzkiego życia.
  Naszym priorytetem jest takie przygotowanie małego, dzielnego człowieka, który może pomóc ratować życie i który jako dorosły człowiek będzie wiedział co robić.
  Zajęcia prowadzą nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: mgr Alina Malecka - koordynator, mgr Małgorzata Fiłonowicz, mgr Katarzyna Trypuć , mgr Anna Iwaniuk

  W dniu 14 listopada na Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej w WSZ odbyło się spotkanie edukacyjne z pracownikiem Muzeum Alfonsa Karnego w Białymstoku, zorganizowane z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Pan Czarek w ciekawy i interesujący sposób przybliżył uczniom postać marszałka Piłsudskiego. Spotkanie miało na celu rozbudzić świadomość narodową jak również kształtować postawy patriotyczne i obywatelskie naszych uczniów. Spotkanie zorganizowała Anna Iwaniuk.

  W przeddzień 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości świętowaliśmy z tej wspaniałej okazji na Oddziale Chorób Płuc i Gruźlicy dla Dzieci w USK przy ul. Żurawiej. Rozpoczęliśmy od prezentacji pani Joanny Sawickiej -Nikołajew poświęconej historii kształtowania się polskich barw narodowych oraz noszenia kokardy narodowej. Po prezentacji nastąpiła część warsztatowa poprowadzona przez panie: Marzannę Ossowską i Alinę Ignatiuk, na której każdy miał sposobność własnoręcznego wykonania kokardy narodowej.
  Część główną naszych uroczystości stanowiło spotkanie z pracownikiem Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego - panem Cezarym Szymaniukiem- który przybliżył postać Marszałka Józefa Piłsudskiego. Poprzedzona była rysem historycznym, przedstawionym przez pana Karola Urbańskiego.
  Nasze świętowanie zakończyliśmy śpiewaniem pieśni patriotycznych poprowadzonym przez panią Wiesławę Prymak i pana Marka Sawickiego.

  8 listopada we współpracy z Muzeum Podlaskim i Książnicą Podlaską - filia nr 10 odbyło się spotkanie muzealne: "Józef Piłsudski - droga do niepodległości". Prowadzącym tę niepowtarzalną lekcję historii w bibliotece był p. Cezary Szymaniuk z Muzeum Rzeźby A.Karnego.
  W ciekawy i barwnie ilustrowany sposób przedstawił nam sylwetkę Marszałka J. Piłsudskiego: historię rodziny, dzieciństwo, młodość, a także cechy charakteru wodza, jego zainteresowania oraz anegdoty z nim związane. Była to pouczająca lekcja historii i patriotyzmu.

  XI edycja Konkursu Informatycznego Bóbr w naszej szkole
  " 7 listopada 2016 "Senior" - szkoły ponadgimnazjalne,
  " 8 listopada 2016 "Junior" - gimnazja,
  " 9 listopada 2016 "Benjamin" - szkoły podstawowe IV-VI,
  " 10 listopada 2016 "Skrzat" - szkoły podstawowe I-III.
  Uczestnikom życzymy powodzenia!!!

  19 października rozpoczęliśmy kolejny rok spotkań z cyklu "Bajki czytajki" skierowanych do uczniów klas I-III. Spotkania te odbywają się w bibliotece i mają na celu zachęcanie uczniów do czytania i popularyzowanie literatury wśród początkujących czytelników.
  Czy mogę pogłaskać psa? To pytanie skierowała autorka książki pod takim samym tytułem Elżbieta Zubrzycka. Nasi uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli film z udziałem autorki książki. Na postawione przez Panią Zubrzycką pytania z chęcią odpowiadały dzieci, szczególnie te, które odczytywały fragmenty książki. Na koniec spotkania uczniowie wykonali ludzika z papieru czytającego książkę, który ma im przypominać o codziennym czytaniu.

  Dnia 19.10.2016 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w "Spotkaniu z historią", którego gościem był pan Karol Urbański członek grupy rekonstrukcji Komputowa Chorągiew Stefana Czarnieckiego. Jest to grupa rekonstrukcji historycznej skupiająca pasjonatów historii Rzeczpospolitej Obojga Narodów XVII wieku. Imprezę zorganizowała Pani Iwina Sokół-Selau pracownik Filii Nr 10 Książnicy Podlaskiej.

  14 października 2016 roku po raz kolejny zespół matematyczno-przyrodniczy nauczycieli Zespołu szkół Nr 15 w Białymstoku organizował uroczyste obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Po uroczystym powitaniu licznie zgromadzonych gości J. Sawicka-Nikołajew przypomniała historię utworzenia tego uroczystego dnia. Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć film z 50-lecia powstania naszej szkoły. Następnie uczniowie recytowali wiersze nauczycielom i wspólnie śpiewali z nimi karaoke. Na koniec nauczyciele otrzymali kartki okolicznościowe i długopisy. Wychodząc uczestnicy spotkania mieli okazję poczęstować się słodyczami zakupionymi przez organizatorów.

  Z okazji Tygodnia Dziecka w Białymstoku w bibliotece szpitalnej odbyły się dwa spotkania. Pierwsze 11 października 2016 r. Rodzinne Karaoke, a następnego dnia na zaproszenie Pani Iwony Sokół - Selau (bibliotekarki) odbyło się spotkanie z dogoterapeutką, która w towarzystwie swojego psa opowiadałą dzieciom jak można bawić się z psami, a jak nie wolno - na podstawie książki "Agata i tajemnice psiego świata".

  Bajkowóz - Oddział Bajka
  Bajkowozy to - wędrujące szpitalne biblioteki wypełnione książkami, magicznymi przedmiotami, pełne skrytek i tajemniczych schowków. Jest to projekt Fundacji Serdecznik z Poznania, którego celem jest dotarcie do jak największej liczby chorych dzieci, aby "mogły na chwilę wyrwać się ze szpitalnej rzeczywistości i wyruszyć w podróż do krainy wyobraźni". Nauczyciele wychowania przedszkolnego z naszej placówki również dołączyli do tej akcji i czytają dzieciom kolorowe i ciekawe książki na szpitalnych oddziałach. Staramy się systematycznie zapraszać dzieci do świata książek i przynajmniej dwa razy w miesiącu bajkowozy odwiedzają pacjentów na ich oddziałach.


  W dniach 28.09-07.10.2016 odbył się konkurs "Mądrość ludowa w trzech językach-po polsku, angielsku i niemiecku" zorganizowany przez nauczycielki mgr Agnieszkę Żakowicz i mgr Monikę Berensztejn. Przeprowadzony został przez nauczycielki ZNJO.
  Cele konkursu:
  1. Zainteresowanie uczniów kulturą krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.
  2. Wzbogacenie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych
  3. Motywowanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy z tego zakresu.
  4. Poprawa ogólnej kompetencji językowej wśród uczestników konkursu - zwiększenie zasobu słownictwa i struktur gramatycznych, udoskonalanie sprawności czytania.
  5. Rozwijanie umiejętności selekcjonowania, analizowania i porównywania wiadomości.
  Uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursie. W konkursie wzięło udział 40 uczniów PG i 36 uczniów LO.

  1050 rocznica Chrztu Polski na plakacie
  28 września 2016 w auli UDSK, a także w WSZ, odbyły się spotkania edukacyjne poświęcone 1050 rocznicy Chrztu Polski, przygotowane przez zespół nauczycieli humanistów. Rozpoczęły się krótkim wstępem historycznym, po czym wszyscy uczestnicy obejrzeli prezentację tematyczną przygotowaną przez p. Andrzeja Sadowskiego. Po części historycznej nastąpiła warsztatowa, poprzedzona wskazówkami p. Marii Siemieniuk. Uczniowie podzieleni na kilkuosobowe grupy pod kierunkiem nauczycieli dydaktyków i wychowawców przygotowali plakaty związane z przeżywaną rocznicą. Spotkania zakończyły się prezentacją wykonanych prac.

  W dniu 27.09.2016 roku naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Placówkę Straży Granicznej reprezentowało trzech funkcjonariuszy major Andrzej Turecki, starszy chorąży Sławomir Lewia, chorąży sztabowy Karol Karny. Celem spotkania było przybliżenie specyfiki pracy służb granicznych . Ciekawa prezentacja multimedialna pomogła odpowiedzieć dzieciom na pytania:
  " Jak wygląda ubiór funkcjonariusza w czasie wykonywania czynności służbowych?
  " Jaki dokument musi mieć człowiek, który przekracza granicę.
  " Jakie znaki wyznaczają przebieg granicy.
  " Jakimi pojazdami Straż Graniczna patroluje granicę?
  Podczas spotkania można było zapoznać się ze sprzętem jakim dysponują funkcjonariusze a także przymierzyć elementy ubioru. Za zorganizowanie spotkania odpowiedzialna była Anna Iwaniuk.

  W dniu 26.09.2015 odbyło się spotkanie w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych na oddziale płucnym USK. Spotkanie prowadziły nauczycielki mgr Monika Berensztejn i mgr Agnieszka Żakowicz. Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w grach i zabawach językowych sprawdzili swoją wiedzę na temat języków w quizie językowym, wysłuchali nagrania audio: jak brzmią powitania w różnych językach. Następnie uczniowie wspólnie z nauczycielami szukali argumentów, dlaczego warto uczyć się języków obcych, oraz jak efektywnie się uczyć. Na koniec wykonany została gazetka szkolna podsumowująca spotkanie.

  Wspólnym celem nauczycieli i rodziców jest troska o prawidłowy i harmonijny rozwój dzieci. To nasze współdziałanie decyduje o przebiegu i rezultatach procesu wychowawczego oraz wpływa na postępy w nauce i zachowaniu. Szkoła, aby skutecznie wspierać swoich uczniów, musi pozyskiwać dla siebie rodziców. W tym celu na oddziale pediatrii i neurologii dla dzieci w WSZ w Białymstoku zorganizowałam spotkanie edukacyjne o tematyce: "Mamo, Tato pomocy- czyli rodzice podczas odrabiania lekcji". Zależało mi na tym aby rodzice moich uczniów z klas I-III szkoły podstawowej byli zainteresowani światem emocji i przeżyć swoich pociech i skłonni do poszukiwań konstruktywnych rozwiązań wychowawczych. Spotkanie składało się z dwóch części: podczas prezentacji multimedialnej zaprezentowałam rodzicom krótkie formy relaksacji, które mogą wykorzystać podczas pracy ze swoim dzieckiem, ćwiczenia rąk i odpoczynek dla oczu w czasie czytania. Po ciekawej dyskusji przyszedł czas na zajęcia praktyczne w trakcie których każda mama wspólnie ze swoim dzieckiem zmierzyła się z zadaniem domowym wykorzystując techniki i zasady o których wcześniej dyskutowałyśmy. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, mamy chętnie dzieliły się pomysłami i "doświadczeniem z własnego podwórka".

  Sprzątanie Świata 16.09.2016 w USK na Żurawiej
  Jak co roku staraliśmy się na oddziale płucnym posprzątać cząstkę świata. Ponieważ znajdowaliśmy się na terenie szpitala zakaźnego, zbieraliśmy tylko śmieci, które nam nie zaszkodzą. Wytyczna siostry oddziałowej brzmiała: unikać odpadów medycznych i niedopałków papierosów - na tym wszystkim w naszym szpitalu mogą być zarazki.
  Grupę "Sprzątającą Świat" stanowili pacjenci oddziału płucnego USK (był nawet jeden przedszkolak) oraz opiekunowie, nauczyciele ZS nr15 przy UDSK w Białymstoku : Alina Ignatiuk, Marzanna Osowska, Joanna Sawicka-Nikołajew i Marek Sawicki.
  Efekty naszej pracy były interesujące. Po pierwsze w parku szpitalnym jest czysto (zebraliśmy mało śmieci). Po drugie, nasza młodzież zapamiętała, że tam gdzie nie ma kosza, śmieci trzeba zabrać ze sobą i wyrzucić do najbliższego śmietnika.

  15.09.2016 roku najmłodszych uczniów ZS nr 15 (dzieci przedszkolne i uczniowie kl. I-III SP) odwiedził starszy sierżant pan Michał Leonowicz z Wydziału Ruchu Drogowego. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego. Pan policjant w formie praktycznej przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Spotkanie odbyło się z inicjatywy pani Emilki Sorko i Anny Iwaniuk.

  We czwartek 15.09.16 w godz. 14.00 - 15.00 w auli UDSK odbyło się spotkanie z wolontariuszkami Światowych Dni Młodzieży, które podzieliły się swoimi doświadczeniami pracy, spotkania z ludźmi całego świata oraz pokazały nam, jak pomnażać talenty, które posiadamy. Zorganizowały je panie katechetki ZS Nr 15.
  Spotkanie przeznaczone było dla dzieci klas IV- VI i młodzieży gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Rozpoczęło się krótką prezentacją o ŚDM przygotowaną przez p. Bożenę Sawicką. Następnie zabrali głos nasi goście. Dwie wolontariuszki ŚDM, które gościliśmy, już 2 tygodnie przed rozpoczęciem spotkania w Krakowie pomagały w jego przygotowaniu. Pracowały w międzynarodowej grupie ewangelizacyjnej, a w tygodniu kiedy wszyscy zjechali do Krakowa, wykorzystując znajomość języków obcych pomagały młodym z całego świata w odnajdywaniu adresów, miejsc spotkań, itp. Radość, z jaką dzieliły się swoimi przeżyciami i wspomnieniami wyrażonymi na zdjęciach była tak spontaniczna i autentyczna, że udzielała się wszystkim obecnym na sali. Dziękujemy!

  Po raz piąty, czyli od początku akcji, dnia 8.09.2016 roku wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu. Od trzech lat spotkania uczniów gimnazjum i liceum z wielką polską literaturą mają miejsce w bibliotece szpitalnej będącej Filią nr 10 Książnicy Podlaskiej.
  W pięknie zaaranżowanej przestrzeni zaproszeni goście czytali fragmenty nagrodzonej literackim Noblem powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis".
  Z niezwykłym przejęciem i artyzmem doktor Agata Korzeniecka-Kozerska, dyrektor szkoły Ryszard Zimnoch, wicedyrektor Jolanta Falkowska , polonistka Izabella Nieścier oraz nauczycielka matematyki Justyna Myślińska przedstawili historię miłości Rzymianina Marka Winicjusza do chrześcijanki Ligii , które to uczucie wiodło głównego bohatera nie tylko do serca ukochanej ale również do Boga.
  Doboru fragmentów książki i korespondujących z nimi kadrów z filmu "Quo vadis" J. Kawalerowicza dokonała polonistka Maria Siemieniuk.
  Z ciekawością czekamy na przyszłoroczne dzieło, które da naszym uczniom sposobność do wspólnego przeżywania wielkiej literatury i uczestnictwa w ważnym wydarzeniu kulturalnym.

  Dnia 1.09.2016 roku w Zespole Szkół nr 15 odbyło się spotkanie inaugurujące rok szkolny 2016/2017. Pan dyrektor mgr Ryszard Zimnoch przywitał serdecznie uczestników spotkania. Następnie szkolny Nauczycielski Teatr "Kroplówka" wprowadził uczniów w tematykę szkolną.

  ***Powrót***